Menu Zavřeno

Probiotika

SCD Probiotics je nejvýznamnějším světovým výrobcem preparátů na zlepšení životního prostředí, a to od prostředků regulujících životodárné procesy v půdě, přes očistu půdy, vody a vzduchu, až po optimalizaci zdraví veškeré fauny a flóry.

Společnost SCD Probiotics je považována za přední biotechnologickou společnost a nachází se tedy na vrcholu vývoje technologie pro aplikaci konceptu „probiotik“ v různých průmyslových odvětvích a aplikacích – od lidského zdraví a zemědělství až po nakládání s průmyslovými odpady, čímž se tyto výrobky postarají o celé spektrum mikrobiomů. 

Tato přirozená organická technologie:

zlepšuje zdraví zvířat

zvyšuje produkci ryb v komerčních aplikacích

zlepšuje stav půdy a tím zvyšuje výnosy plodin

poskytuje ekologická čisticí řešení

je přirozeným řešením v odpadovém hospodářství pro opakované použití a recyklaci

obnovuje zdravou rovnováhu ve znečištěných lokalitách

podporuje snahy o pomoc při katastrofách

přispívá k projektovým uhlíkových kreditů šetřením energie

Probiotika jsou nejen prostředkem pro znovu ozdravění prostředí, které nás obklopuje, ale také vedou ke zvýšení výnosů v zemědělství, zamezení pěstování a chovu geneticky upravených potravin a jejich mnohdy negativních účinků na lidský organismus. Využití těchto probiotik je tak rozsáhlé, že stále dochází k objevům nových možností aplikace, kontinuální školení a vzdělávaní v oboru je tedy nejen potřebou, ale i nutností. 

SCD Probiotics, která disponuje nejen nejmodernějšími laboratořemi, ale i špičkovými odborníky v dané problematice, dochází k neustálému testování nových možností praktického použití probiotik. Technologie této společnosti je založena na principech  blahodárné a účinné technologie mikroorganismů vyvinutých v Japonsku před více než 30 lety. Od té doby se vývojový tým SCD Probiotics zasloužil o mnohonásobné zdokonalení tohoto procesu a dnes se tak díky vyspělé technologii přinášejí prospěšné mikroorganismy do živého systému a vytlačují špatné bakterie.